Vila Andromahi

Leptokaria, Olimpska regija

već od 80€

Opis destinacije

Letovalište Leptokaria se nalazi u podnožju Olimpa, uz novi autoput Evzoni-Atina, na stotinak kilometara od Soluna. Sa dobrom infrastrukturom, udaljena je svega 26 km od mesta Katerini i ima oko 4.000 stanovnika. Oblast gradića kao i cela Olimpska regija je u antičko vreme pripadala Makedoniji. Poljoprivreda je, kao druga po važnosti privredna grana, posle turizma, okosnica razvoja opštine i grada. Za razliku od mnogo poznatijih Katerinija i Paralije, u Leptokariji možete naći mesto za manje “bučan” godišnji odmor. Leptokaria ima široke ulice i trotoare ukrašene egzotičnim drvećem, biljkama, palmama. Plaža je široka i čista, sa mekim zlatno-žutim peskom i šljunkom i nudi savršenu priliku za uživanje na suncu. Postoji veliki izbor jednodnevnih izleta, obilazak Olimpa, antičkih mesta Dion, Verginam Pella, manastira Platamona, Meteora…

Informacije

SMEŠTAJ

  • Apartman

Prevoz

  • Autobus
  • Sopstveni Prevoz

Oprema

  • Klima
  • Kuhinja
  • TV
  • Wifi

Broj nocenja

  • 10 Noćenja

Broj kreveta

  • 2 Kreveta
  • 3 Kreveta
  • 4 Kreveta
  • Cenovnik
  • Opis smeštaja
  • Prevoz
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
Uskoro cenovnik za LETO 2021...
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLISPOLAZAK ZA SITONIJUPOLAZAK ZA TASOSPOLAZAK ZA SIVOTUPOLAZAK ZA EVIJUPOLAZAK ZA PILION MILINAPOLAZAK ZA KEFALONIJUPOLAZAK ZA AMULJANI OSTRVO
Mesto polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.31519,0013,0018,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,301515.319,3013,3018,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,4518,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.416.119,4014,1018,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,2518,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,4519,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.31721,0015,0020,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,1520,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.517.221,2015,2020,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,301717.321,3015,3020,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,4520,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.31822,1516,0021,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.31923,0017,0022,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,302020.300,3018,3023,30
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLIS - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
POLAZAK ZA SITONIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
POLAZAK ZA TASOS - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 85€ / 70€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 75€ / 60€
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
POLAZAK ZA SIVOTU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti 
• Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
POLAZAK ZA EVIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 65€ •Jagodina... 70€ / 60€ •Niš... 65€ / 55€
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
POLAZAK ZA PILION MILINA - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
POLAZAK ZA KEFALONIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 90€ / 80€ •Jagodina...85€ / 75€ •Niš... 80€ / 70€
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini - 20€.
POLAZAK ZA AMULJANI OSTRVO - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 55€ •Jagodina...70€ / 50€ •Niš... 65€ / 45€
U cenu preovoza je uračunat trajekt na relaciji Tripiti-Amuljani-Tripiti, kao i transfer od luke na Amuljaniju do vila.
NAPOMENE:
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, dva dana pred put. • Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta i vremena polaska.
• Dete od 0-12 godina starosti mora imati svoje sedište (ne može se prevoziti u krilu).
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Mogućnost transfera iz Subotice, Sombora, Šabca, Kikinde, Zrenjanina, Vršca, Novog Sada, Allibunara i Pančeva uz doplatu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda:
-za polazak iz Subotice, Sombora -